A napokban kapják kézhez a gyerekek a félévi bizonyítványukat. Az eredménytől függően reagálunk rá: bosszankodunk, dicsérjük, örülünk vagy éppen büntetünk miatta. De vajon hogyan lehetne tudatosan megvizsgálni ezt az eredményt?

 

 

Próbáljuk meg helyén kezelni az eseményt!
A felvételiző negyedikes, hatodikos és nyolcadik osztályosok kivételével a félévi bizonyítvány semmilyen további következménnyel nem jár. Ezeket a jegyeket a gyermek semmilyen további iskolájába nem viszi magával.

 

Akkor egyáltalán, minek ez a stressz minden januárban? – kérdezhetnénk. A választ és a bejegyzés folytatását a hogyan tanuljunk oldalán olvashatod, ha ide kattintasz.

 

Forrás: hogyantanuljunk.hu

 

A blog Facebook oldalához ide kattintva csatlakozhatsz. Figyelmedbe ajánlom még a történetünkről, fejlesztésekről, tanulásról, fontos információkról és az elengedhetetlen motivációról szóló cikkgyűjteményeket is.

Nézz be máskor is, legyen szép napod!


Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

AZ UNIÓS TÖRVÉNYEK ÉRTELMÉBEN KÉREM, ENGEDÉLYEZZE A SÜTIK HASZNÁLATÁT VAGY, ZÁRJA BE AZ OLDALT. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás