Felmentés egy vagy több idegen nyelv alól?

Nagyon nem mindegy, hogy egy vagy több idegen nyelv alól mentetjük fel a gyermekünket, azaz mi áll pontosan a szakértői véleményben! Ebben az évben szembesültünk azzal, hogy nem mindegy hogyan fogalmaznak az idegen nyelv alóli felmentésben. Történt ugyanis, hogy idén fedezték fel tanáraink, hogy a mi szakértőinkben „az idegen nyelv alóli felmentés” szerepel, ezért eddig […]


Nyílt levelet írt a miniszternek az elit gimnázium végzőse!

nyílt levelet

Nyílt levelet írt a miniszternek az elit gimnázium végzőse, Balázs az ELTE Apáczai Csere János Gyakorlógimnázium végzős diákja. Két felsőfokú nyelvvizsgája van, jogásznak készül. Tanulási nehézségei ellenére bizonyítványa kitűnő, így minden esélye adott ahhoz, hogy a jogi egyetemen folytassa a tanulmányait. Ehhez az eddigi jogszabályokra is szükség volt, Balázst ugyanis felmentették a reáltárgyak osztályzása alól. […]


Mentessük vagy ne mentessük fel (angol) nyelvből

Ha diszlexiás gyermekünk van előbb vagy utóbb elérkezünk ehhez a választáshoz. Én is, mint a legtöbb szülő böngészte a fórumokat, facebook csoportokat, szakértői oldalakat vajon mi lenne gyermekemnek a legjobb?


AZ UNIÓS TÖRVÉNYEK ÉRTELMÉBEN KÉREM, ENGEDÉLYEZZE A SÜTIK HASZNÁLATÁT VAGY, ZÁRJA BE AZ OLDALT. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás